#1 2008-05-26 18:57:38

Imperator_Czata

Administrator

Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2008-05-22
Posty: 34
Punktów :   

Wielka Gala Boksu Zawodowego w Legnicy

Już 31 maja w Legnicy kibice boksu z całej Polski będą mieli okazję zobaczyć kolejną imprezę grupy Bullit KnockOut Promotions . Hala Widowiskowo-Sportowa (ul. Lotnicza 52) będzie świadkiem sześciu walk zawodowych. W 'main event' wieczoru wystąpi Paweł Kołodziej (20-0, 12 KO), do którego wyjdzie dobry węgierski zawodnik Jozsef "Kat" Nagy (18-1, 12 KO) w zaplanowanym na 12 rund starciu o pas I nternational B oxing C ouncil w kategorii junior-ciężkiej.

Nagy szczególnie doceniony jest przez organizacje IBF, której zdobywał i bronił tytuł International i Inter-Continental. Ma na swoim koncie także tytuł WBA Inter. W 2007 roku do kolekcji osiągnięć chciał dołożyć pas WBC Inter. jednak po dobrej walce przegrał z samym Denisem Inkinem.

Oprócz pasów mocnych organizacji Nagy całkowicie zdominował rodzimą rywalizację zdobywając w międzyczasie pas EBA (European Boxing Association).

Jako dopełnienie ciekawej i bogatej kariery niech będzie fakt występów w Stanach i to w takich obiektach jak choćby Staples Center w Los Angeles, California.

Dla Pawła ten pojedynek będzie szalenie ważnym sprawdzianem i głęboko wierzymy w to, że jeszcze bardziej przyspieszy rozwój - od każdej strony - jego kariery (10 # WBC).

Do zaplanowanego na 8 rund starcia, oprócz Damiana Jonaka (rywal zostanie podany wkrótce), wyjdzie Rafał Jackiewicz (30-8-1, 17 KO) w starciu z bardzo solidnym Laszlo Komjathi (28-18-1, 11 KO).

Komjathi to uznana firma, bił się praktycznie z całą czołówką Europy. Warto wymienić takie nazwiska jak G. Branco, Lauri, Bladt (były Mistrz Europy przegrał pojedynek z Komjathi), Meager, Kotelnik, M'Baye, Khan, Blain, Zoff, Bognar, Corley czy Paolii. Ze zdecydowaną większością Węgier był wstanie przeboksować pełen dystans.

Ciężko mówić tu o walkach z 'dobrymi bokserami', bardziej z Hall Of Fame współczesnego boksu. Byli Mistrzowie Olimpijscy czy championi zawodowi, a często po prostu pierwszoligowi zawodnicy. Można spodziewać się bardzo interesującej walki gdyż tej, jak pokazuje historia, Komjathi nie unika.

Ponadto w ringu zobaczymy Tomasza Bonina , Andrzeja Wawrzyka i Jarosława Hutkowskiego (6-0, 3 KO), który spotka się z mańkutem Istvanem Petroczki (3-2, 2 KO).

Bilety do nabycia w hali. Początek o 19.30, transmisja Polsat (walka wieczoru) i Polsat Sport (całość imprezy).

Offline

 

#2 2008-07-10 06:48:54

.G.

Użytkownik

Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 31
Punktów :   

Re: Wielka Gala Boksu Zawodowego w Legnicy

a ja bylam;d;d;d i krwia mnie opryskali;|


Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew podczas walki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora